İstanbul'daki En İyi Sushi Restoranları

Japon mutfağına bayılıyorsunuz... Fakat Sushico'nun basmakalıp lezzetlerinden sıkıldınız. O halde, yeni Sushi restoranları keşfetmenizin vakti gelmiş de geçiyor demektir. İşte İstanbul'daki en güzel sushi restoranları...

YADA Sushi

Japonca’da ‘’hadi gidelim’’ anlamına gelen Yada Sushi, Uzak Doğu’nun büyülü dünyasından en özel 3 mutfağın ruhunu ve enerjisini taşıyor.

Inari Japanese Restaurant

Inari Omakase, Barlas Günebak eşliğinde anlık gelişen lezzetler ve mekanın müdavimi olmanıza sebep sushileriyle, sizlere tam bir Japon mutfağı deneyimi sunuyor.

İOKİ Restaurant

İOKİ adını direkt olarak Hollywood’un meşhur ve yetenekli Japon şeflerinden Keizo Okitasan’dan alıyor. Ioki, İstinye ve Kandilli'den sonra, 2015 Mayıs ayından beri Ulus’ta misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Vogue Restaurant

1997 yılından beri dünya mutfağının özel lezzetleri, İstanbul’un en muhteşem manzarası eşliğinde Vogue Restaurant’ta sunuluyor.

Miyabi Sushi

Miyabi Sushi & Japanese Grill Bar, merkezi konumu ve lezzetli japon mutfağıyla Akatlar’ın gözde mekanları arasında yer alıyor. Mekanın dekorasyonu modern ve şık.


Son Yazılar